Вам набрид, вигляд Вашого сайту? Ваші клієнти вже не в захваті від програмних рішень, встановлених на сайті компанії?
Не все так погано, комплексна підтримку сайтів вирішить всі наболілі, відносно сайту, питання.
ПІДТРИМКА САЙТУ ПОСЛУГИ КОМПЛЕКСНОЇ ПІДТРИМКИ САЙТІВ

"Все надоїло! Нічого не працює! Сайт просто перестав відкриватись! Як би це зробити щось таке... Ну якось от так, чи що.."

 

З подібних фраз починається відкриття власного сайту? Значить пора замовляти підтримку.

 

Що таке підтримка сайтів? Перш за все це комплекс програмних робіт який направлений на те щоб вирішити наболілі питання які заважають нормальній роботі Вашого сайту. За звичай в роботі будь-якого Інтернет сайту можна найти багато проблемних питань, але коли сайт перестає виконувати свої першочергові функції, будь то продаж товарів, чи просто презентація компанії, це уже не лізе в ніякі рамки. І такі ситуації потрібно вирішувати, аби в скорому часі не вилетіти з ноші яку займав Ваш сайт.

 

Також частими є випадки, коли у сайту немає адміністратора. Хоча сайт в принципі працює цілком нормально, але розвивати його в текстовому плані - нікому.  В зв’язку з чим, в скорому часі всіма так любимий сайт перетворюється у кучу інтернет-мусора ... І ще швидше перестає закликати клієнтів, продавати, інформувати і взагалі стає неактуальним.

 

Що можна з цим зробити? Все просто! Переходите на сторінку контакти, зв’язуєтесь з нами і вже за декілька робочих годин сайт почне оживати! Це і є програмна та адмін. підтримка сайту.

 

Що в ходить в нашу пропозицію підтримки сайтів?

 

В залежності від вибраного пакету послуг, ми можемо підготувати Ваш сайт до оптимізаційних робіт, також виправити фактично будь-які програмні помилки, змінити зовнішній вигляд, зпрограмувати додаткові функції та можливості, а також наші копірайтери освіжать текст на сайті та за бажанням напишуть нові матеріали, що в любому випадку тільки покращить роботу Вашого сайту.

 

Все що Ви б у нас не замовили буде виконано в короткі терміни та за помірними цінами.

 

Якщо у Вас виникли запитання, зв’яжіться з нами за телефонами вказаними на сторінці контакти, і ми про все домовимось.
ОСТАННІ РОБОТИ
uk.wikipedia.org uk.wikipedia.org 06.02.2014
www.nzs.te.ua www.nzs.te.ua 15.02.2013