Логотип - це ілюстрований символ сутності фірми. Може складатися з узагальненої абревіатури, графічного образу чи друкованої абстракції, але в будь-якому випадку грамотно розроблений логотип повинен впевнено передавати суть та прагнення компанії.
РОЗРОБКА ЛОГОТИПІВ ТА ФІРМОВОГО СТИЛЮ КОМПАНІЇ

Логотип націлений на залучення уваги клієнтів, тому створенню логотипів завжди приділялася велика увага. Адже саме з нього починається формування певної думки про фірму. Створення логотипів потрібно обов'язково передоручити професіоналам, так як недбало до розробки головного рекламного інструменту підходити не можна. Логотип притягує погляди, і вкупі з загальним фірмовим стилем компанії, допоможе залучити потенційних покупців товарів або послуг.

Індивідуалізація компанії багато в чому відбувається за рахунок грамотного символічного представлення, тому створення логотипу на початку нового бізнесу є центральним проектом, що вимагає ретельної розробки. Фахівці зі створення логотипів виділяють наступні критерії успішного та професійного лого:

* Довговічність: логотип не повинен бути нудним.
* Конкретність: логотип повинен бути зрозумілим.
* Привабливість: логотип повинен викликати інтерес.
* Імідж: логотип повинен бути стильним.
* Видимість: логотип повинен бути ясно розрізняємим .
* Запам'ятовуваність: логотип повинен врізатися в пам'ять.
* Описовість: логотип повинен піддаватися відображенню в письмовому вигляді, щоб про нього могли розповісти.
* Колір: логотип може бути будь-якого кольору, але саме того, який найбільш «висвітлює» корпоративний стиль.

Створення логотипу зумовлює значимість бренду на економічній арені. Власне, бренд без логотипу взагалі неможливий. Всім відомо, що означає торговий знак «Coca Cola», компанія дуже популярна багато в чому завдяки своєму відомому логотипу – звідси й небувалий успіх однойменного напою. Правильне створення логотипів має кінцеву мету - утримання уваги ймовірного споживача, тому при розробці враховуються абсолютно всі фактори, що мають хоч якесь відношення до продукту, аж до психологічних властивостей та етнічної географії.ОСТАННІ РОБОТИ
uk.wikipedia.org uk.wikipedia.org 06.02.2014
www.nzs.te.ua www.nzs.te.ua 15.02.2013