Доменне ім'я (його називають просто - домен) - це спосіб ідентифікації веб-сайтів за допомогою буквених комбінацій.
РЕЄСТРАЦІЯ ДОМЕНУ

На багатьох сайтах і форумах рано чи пізно починають фігурувати питання, що стосуються доменного імені. Що це таке? Яка його суть? і т. д.
Вважаємо доречним підняти завісу над цією «таємницею».

Доменне ім'я (його називають просто - домен) - це спосіб ідентифікації веб-сайтів за допомогою буквених комбінацій. Латинські букви утворюють англомовні домени (від A до Z), російськомовні доменні імена створюються на базі кирилиці. Крім букв використовують також цифри, символ дефісу «-» і крапки.
У залежності від того, що переважає в домені, розрізняють літерні (abv), цифрові (564) і комбіновані (a5) доменні імена.

Домен утворюють кілька полів, відокремлених один від одного крапками. Крайнє праве поле - це домен верхнього рівня, далі - домен другого рівня і третього.

Всі домени верхнього рівня поділяються на імена доменні для загального користування та на ті, які визначають національну належність сайту. Перша категорія об'єднує домени, що на рівних правах можуть належати будь-якому користувачеві, з будь-якої країни. Наприклад, org, info, com, net та ін До національних віднесемо домени, що позначають географічний регіон, країну, місто: ua, us, ru, de і т. д.

Якщо у Вас виникли сумніви щодо вибору доменного іменні, зв'яжіться з нами через контактні телефони, вказані на сторінці "контакти". І наші спеціалісти порекомендують для Вас оптимальний варіант доменного імені.ОСТАННІ РОБОТИ
uk.wikipedia.org uk.wikipedia.org 06.02.2014
www.nzs.te.ua www.nzs.te.ua 15.02.2013