Хостинг – це місце, де зберігається Ваш сайт. Хостинг надається на певний термін на умовах оренди. Фізично, Ваш сайт розташовується на сервері, постійно підключеному до інтернету, і за цю послугу стягується оплата, відповідно до критеріїв, які вимагає сайт для стабільної роботи.
НАДАННЯ ХОСТИНГУ

Розміщення сайту на хостингу ForBiz - це більше, ніж просто дисковий простір

Звернувшись у ForBiz, ви придбаєте дисковий простір для web-ресурсів, забезпечивши їм безпеку і стабільність. Крім цього ви можете замовити послуги з реєстрації доменного імені, розробки веб сайтів та оптимізації, скориставшись при цьому всіма перевагами співпраці з професіоналами.

1. Надійність. ForBiz своєму розпорядженні має всі необхідні ресурси для забезпечення безвідмовної роботи сайтів клієнтів

2. Багатофункціональність. Проаналізувавши особливості проекту та враховуючи ваші побажання, ми підберемо оптимальний для вашого web-ресурсу хостинг.

3. Швидкість. Завдяки оптоволоконній мережі, що підведена до наших серверів, ваші web-ресурси будуть доступні користувачам на швидкості до 1 Гбіт / с.

4. Економічна вигода. Цінова політика така, що, замовляючи хостинг, ви робите розумні інвестиції у безпеку та розвиток свого проекту, не переплачуючи за посередництво і рекламні трюки.

5. Захищеність. Ставши клієнтом ForBiz, ви переконаєтеся в тому, що вам забезпечена професійна технічна підтримка.

Співпрацювати з нами просто і вигідно.

Якщо у Вас виникли запитання зв’яжіться, будь-ласка з нами за контактними телефонними номерами, що вказані на сторінці «контакти»ОСТАННІ РОБОТИ
uk.wikipedia.org uk.wikipedia.org 06.02.2014
www.nzs.te.ua www.nzs.te.ua 15.02.2013