Отже, ми пропонуємо файловий хостинг - це послуга спеціально створена для тих, кому потрібно розмістити файли для подальшого завантаження користувачами сайту, будь то музика, архіви з програмами, авторське відео та інші об'ємні файли

ФАЙЛОВИЙ ХОСТИНГ


Що таке файловий хостинг?
- Хостинг файлів - це сервер, який налаштований на те, щоб дати можливість користувачам завантажувати та зберігати файли будь-якого об'єму чи розширення.

Для чого використовується хостинг файлів?
- Перш за все необхідність у файлових хостингах виникає, якщо для користувачів вашого сайту є потреба демонструвати файли великого об'єму (відео, аудіо записи, програми та інші об'ємні файли).

- Чому саме файловий хостинг?
Зв'язку з тим, що віртуальний хостинг який зазвичай використовується для розміщення сайту, дає обмеженні можливості зберігання великих файлів, а ціна для збільшення місця не рідко "кусається", в свій час в дію були введені файлові хостинги, які дали можливість за невеликі кошти отримати достатньо багато місця на сервері для зберігання та демонстрації файлів великого об'єму.

Що пропонує RedHost?
- Використовуючи послуги RedHost ви отримуєте безкоштовно 10 Gb місця на сервері для розміщення та зберігання будь-яких файлів. Після чого отримане посилання на файл розміщуєте на власному сайті. В такому випадку користувачі вашого сайту будуть мати можливість зберігати потрібні файли не залишаючи сторінок вашого сайту.

Мені замало 10 Gb безкоштовного місця.
- Знову ж таки перевагами RedHost будуть низькі ціни. Якщо є необхідність розміщення файлів загальним об'ємом більше 10 Gb, скористайтесь можливістю отримати 50 Gb всього за 5 у.о.!

З чого починати?
- Перш за все пройдіть по цьому посиланні RedHost та заповніть форму реєстрації. Після чого ви матимете можливість відчути всі переваги файлового хостингу RedHost

Якщо у вас виникнуть запитання, скористайтесь формою зворотнього зв'язку чи зв'яжіться з нами за контактними телефонами вказаними на сторінці "контакти".

ОСТАННІ РОБОТИ
uk.wikipedia.org uk.wikipedia.org 06.02.2014
www.nzs.te.ua www.nzs.te.ua 15.02.2013